Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
0:2
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
KS Zenit Międzybórz
|
3:2
|
Prochowiczanka Prochowice
|
LKS Barycz Sułów
|
1:0
|
Chrobry II Głogów
|
Górnik Złotoryja
|
2:2
|
Łużyce Lubań
|
KS Łomnica
|
0:3
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
Lechia Dzierżoniów
|
3:1
|
KS Piast Nowa Ruda
|
MKS Piast Żmigród
|
2:1
|
Miedź II Legnica
|
BKS Bolesławiec
|
0:2
|
KP Słowianin Wolibórz
|
LKS Iskra Księginice
|
4:0
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
3:1
|
LKS Iskra Księginice
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
1:2
|
LKS Barycz Sułów
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
7:0
|
KS Łomnica
|
Chrobry II Głogów
|
2:1
|
BKS Bolesławiec
|
KP Słowianin Wolibórz
|
6:0
|
MKS Piast Żmigród
|
Łużyce Lubań
|
1:0
|
Lechia Dzierżoniów
|
KS Zenit Międzybórz
|
6:1
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
Górnik Złotoryja
|
0:4
|
Miedź II Legnica
|
Prochowiczanka Prochowice
|
0:2
|
KS Piast Nowa Ruda
|
LKS Barycz Sułów
|
4:1
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
0:4
|
Prochowiczanka Prochowice
|
Górnik Złotoryja
|
1:3
|
KP Słowianin Wolibórz
|
KS Piast Nowa Ruda
|
1:1
|
Łużyce Lubań
|
MKS Piast Żmigród
|
4:0
|
Chrobry II Głogów
|
BKS Bolesławiec
|
0:3
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
LKS Iskra Księginice
|
2:0
|
KS Zenit Międzybórz
|
KS Łomnica
|
1:4
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
Lechia Dzierżoniów
|
2:5
|
Miedź II Legnica
|
Chrobry II Głogów
|
3:2
|
Górnik Złotoryja
|
KP Słowianin Wolibórz
|
2:0
|
Lechia Dzierżoniów
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
2:3
|
MKS Piast Żmigród
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
2:1
|
LKS Iskra Księginice
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
2:2
|
BKS Bolesławiec
|
KS Piast Nowa Ruda
|
0:0
|
Miedź II Legnica
|
Prochowiczanka Prochowice
|
0:3
|
Łużyce Lubań
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
3:1
|
LKS Barycz Sułów
|
KS Zenit Międzybórz
|
0:3*
|
KS Łomnica
|
Łużyce Lubań
|
0:5
|
Miedź II Legnica
|
KS Piast Nowa Ruda
|
0:2
|
KP Słowianin Wolibórz
|
MKS Piast Żmigród
|
1:1
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
LKS Barycz Sułów
|
3:0
|
KS Zenit Międzybórz
|
Górnik Złotoryja
|
0:1
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
Lechia Dzierżoniów
|
1:2
|
Chrobry II Głogów
|
BKS Bolesławiec
|
0:2
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
LKS Iskra Księginice
|
1:0
|
Prochowiczanka Prochowice
|
KS Łomnica
|
1:2
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
Prochowiczanka Prochowice
|
0:2
|
Miedź II Legnica
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
1:2
|
Lechia Dzierżoniów
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
1:3
|
LKS Barycz Sułów
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
4:0
|
Górnik Złotoryja
|
Chrobry II Głogów
|
0:2
|
KS Piast Nowa Ruda
|
KP Słowianin Wolibórz
|
5:3
|
Łużyce Lubań
|
KS Zenit Międzybórz
|
3:0
|
BKS Bolesławiec
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
1:2
|
MKS Piast Żmigród
|
LKS Iskra Księginice
|
3:0
|
KS Łomnica
|
KP Słowianin Wolibórz
|
3:2
|
Miedź II Legnica
|
Łużyce Lubań
|
1:0
|
Chrobry II Głogów
|
LKS Barycz Sułów
|
10:2
|
LKS Iskra Księginice
|
KS Piast Nowa Ruda
|
0:1
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
KS Łomnica
|
0:2
|
Prochowiczanka Prochowice
|
Lechia Dzierżoniów
|
2:2
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
MKS Piast Żmigród
|
0:0
|
KS Zenit Międzybórz
|
BKS Bolesławiec
|
0:0
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
Górnik Złotoryja
|
0:1
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
6:1
|
Lechia Dzierżoniów
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
1:1
|
Łużyce Lubań
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
0:1
|
MKS Piast Żmigród
|
KS Zenit Międzybórz
|
2:2
|
Górnik Złotoryja
|
KS Łomnica
|
0:6
|
LKS Barycz Sułów
|
Prochowiczanka Prochowice
|
2:5
|
KP Słowianin Wolibórz
|
LKS Iskra Księginice
|
2:0
|
BKS Bolesławiec
|
Chrobry II Głogów
|
0:4
|
Miedź II Legnica
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
2:3
|
KS Piast Nowa Ruda
|
Lechia Dzierżoniów
|
3:4
|
KS Zenit Międzybórz
|
Łużyce Lubań
|
0:1
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
KP Słowianin Wolibórz
|
2:2
|
Chrobry II Głogów
|
Górnik Złotoryja
|
3:1
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
MKS Piast Żmigród
|
0:0
|
LKS Iskra Księginice
|
BKS Bolesławiec
|
0:2
|
KS Łomnica
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
0:1
|
Miedź II Legnica
|
LKS Barycz Sułów
|
2:0
|
Prochowiczanka Prochowice
|
KS Piast Nowa Ruda
|
0:4
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
Prochowiczanka Prochowice
|
1:0
|
Chrobry II Głogów
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
0:3
|
KP Słowianin Wolibórz
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
1:5
|
Lechia Dzierżoniów
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
1:0
|
Miedź II Legnica
|
KS Zenit Międzybórz
|
1:2
|
KS Piast Nowa Ruda
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
1:0
|
Łużyce Lubań
|
LKS Barycz Sułów
|
11:1
|
BKS Bolesławiec
|
LKS Iskra Księginice
|
1:1
|
Górnik Złotoryja
|
KS Łomnica
|
0:4
|
MKS Piast Żmigród
|
KP Słowianin Wolibórz
|
4:0
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
Łużyce Lubań
|
3:2
|
KS Zenit Międzybórz
|
Górnik Złotoryja
|
3:1
|
KS Łomnica
|
KS Piast Nowa Ruda
|
5:1
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
MKS Piast Żmigród
|
0:1
|
LKS Barycz Sułów
|
BKS Bolesławiec
|
4:2
|
Prochowiczanka Prochowice
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
1:1
|
Miedź II Legnica
|
Chrobry II Głogów
|
2:1
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
Lechia Dzierżoniów
|
7:2
|
LKS Iskra Księginice
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
1:4
|
Łużyce Lubań
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
1:4
|
Chrobry II Głogów
|
KS Zenit Międzybórz
|
0:5
|
Miedź II Legnica
|
KS Łomnica
|
0:2
|
Lechia Dzierżoniów
|
Prochowiczanka Prochowice
|
1:0
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
2:0
|
KP Słowianin Wolibórz
|
BKS Bolesławiec
|
0:5
|
MKS Piast Żmigród
|
LKS Barycz Sułów
|
1:1
|
Górnik Złotoryja
|
LKS Iskra Księginice
|
0:1
|
KS Piast Nowa Ruda
|
KS Piast Nowa Ruda
|
4:0
|
KS Łomnica
|
MKS Piast Żmigród
|
4:2
|
Prochowiczanka Prochowice
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
1:0
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
Miedź II Legnica
|
2:0
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
KP Słowianin Wolibórz
|
0:0
|
KS Zenit Międzybórz
|
Łużyce Lubań
|
2:1
|
LKS Iskra Księginice
|
Górnik Złotoryja
|
1:1
|
BKS Bolesławiec
|
Chrobry II Głogów
|
3:2
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
Lechia Dzierżoniów
|
0:2
|
LKS Barycz Sułów
|
LKS Barycz Sułów
|
3:3
|
KS Piast Nowa Ruda
|
KS Zenit Międzybórz
|
4:0
|
Chrobry II Głogów
|
Prochowiczanka Prochowice
|
3:2
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
1:1
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
MKS Piast Żmigród
|
0:2
|
Górnik Złotoryja
|
LKS Iskra Księginice
|
0:5
|
Miedź II Legnica
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
0:5
|
KP Słowianin Wolibórz
|
BKS Bolesławiec
|
2:4
|
Lechia Dzierżoniów
|
KS Łomnica
|
0:8
|
Łużyce Lubań
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
2:3
|
KS Zenit Międzybórz
|
Chrobry II Głogów
|
5:0
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
Miedź II Legnica
|
3:0
|
KS Łomnica
|
KP Słowianin Wolibórz
|
6:2
|
LKS Iskra Księginice
|
Łużyce Lubań
|
1:1
|
LKS Barycz Sułów
|
Górnik Złotoryja
|
4:1
|
Prochowiczanka Prochowice
|
KS Piast Nowa Ruda
|
4:3
|
BKS Bolesławiec
|
Lechia Dzierżoniów
|
1:2
|
MKS Piast Żmigród
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
1:0
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
Lechia Dzierżoniów
|
1:2
|
Górnik Złotoryja
|
KS Zenit Międzybórz
|
0:2
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
Prochowiczanka Prochowice
|
0:7
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
MKS Piast Żmigród
|
1:0
|
KS Piast Nowa Ruda
|
BKS Bolesławiec
|
1:0
|
Łużyce Lubań
|
LKS Iskra Księginice
|
3:1
|
Chrobry II Głogów
|
LKS Barycz Sułów
|
0:1
|
Miedź II Legnica
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
1:5
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
KS Łomnica
|
0:5
|
KP Słowianin Wolibórz
|
Górnik Złotoryja
|
1:0
|
KS Piast Nowa Ruda
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
2:0
|
LKS Iskra Księginice
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
4:1
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
Miedź II Legnica
|
5:0
|
BKS Bolesławiec
|
KP Słowianin Wolibórz
|
3:1
|
LKS Barycz Sułów
|
Lechia Dzierżoniów
|
3:1
|
Prochowiczanka Prochowice
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
3:1
|
KS Zenit Międzybórz
|
Chrobry II Głogów
|
10:1
|
KS Łomnica
|
Łużyce Lubań
|
1:1
|
MKS Piast Żmigród
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
2:0
|
LKS Iskra Księginice
|
KP Słowianin Wolibórz
|
5:1
|
BKS Bolesławiec
|
Łużyce Lubań
|
1:2
|
Górnik Złotoryja
|
Prochowiczanka Prochowice
|
1:4
|
KS Zenit Międzybórz
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
3:0
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
4:0
|
KS Łomnica
|
Miedź II Legnica
|
4:0
|
MKS Piast Żmigród
|
KS Piast Nowa Ruda
|
0:3
|
Lechia Dzierżoniów
|
Chrobry II Głogów
|
3:2
|
LKS Barycz Sułów
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
2:2
|
KS Zenit Międzybórz
|
KS Łomnica
|
1:4
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
MKS Piast Żmigród
|
2:0
|
KP Słowianin Wolibórz
|
BKS Bolesławiec
|
1:2
|
Chrobry II Głogów
|
KS Piast Nowa Ruda
|
1:1
|
Prochowiczanka Prochowice
|
LKS Barycz Sułów
|
1:0
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
Lechia Dzierżoniów
|
2:1
|
Łużyce Lubań
|
LKS Iskra Księginice
|
1:4
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
Miedź II Legnica
|
2:0
|
Górnik Złotoryja
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
0:0
|
LKS Barycz Sułów
|
KS Zenit Międzybórz
|
1:2
|
LKS Iskra Księginice
|
Prochowiczanka Prochowice
|
3:0
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
3:1
|
KS Łomnica
|
KP Słowianin Wolibórz
|
2:1
|
Górnik Złotoryja
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
4:1
|
BKS Bolesławiec
|
Lechia Dzierżoniów
|
0:2
|
Miedź II Legnica
|
Chrobry II Głogów
|
1:3
|
MKS Piast Żmigród
|
Łużyce Lubań
|
1:1
|
KS Piast Nowa Ruda
|
Miedź II Legnica
|
5:0
|
KS Piast Nowa Ruda
|
Łużyce Lubań
|
1:0
|
Prochowiczanka Prochowice
|
Górnik Złotoryja
|
5:1
|
Chrobry II Głogów
|
BKS Bolesławiec
|
1:3
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
LKS Iskra Księginice
|
4:1
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
MKS Piast Żmigród
|
1:2
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
LKS Barycz Sułów
|
2:0
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
Lechia Dzierżoniów
|
1:4
|
KP Słowianin Wolibórz
|
KS Łomnica
|
3:3
|
KS Zenit Międzybórz
|
Miedź II Legnica
|
4:0
|
Łużyce Lubań
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
2:1
|
KS Łomnica
|
Chrobry II Głogów
|
2:2
|
Lechia Dzierżoniów
|
KP Słowianin Wolibórz
|
1:0
|
KS Piast Nowa Ruda
|
KS Zenit Międzybórz
|
0:4
|
LKS Barycz Sułów
|
Prochowiczanka Prochowice
|
4:2
|
LKS Iskra Księginice
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
3:0
|
BKS Bolesławiec
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
0:0
|
MKS Piast Żmigród
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
2:1
|
Górnik Złotoryja
|
KS Piast Nowa Ruda
|
1:1
|
Chrobry II Głogów
|
Łużyce Lubań
|
1:1
|
KP Słowianin Wolibórz
|
Górnik Złotoryja
|
3:1
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
KS Łomnica
|
1:1
|
LKS Iskra Księginice
|
MKS Piast Żmigród
|
0:0
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
LKS Barycz Sułów
|
6:0
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
Lechia Dzierżoniów
|
2:1
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
BKS Bolesławiec
|
1:1
|
KS Zenit Międzybórz
|
Miedź II Legnica
|
5:1
|
Prochowiczanka Prochowice
|
KS Zenit Międzybórz
|
1:2
|
MKS Piast Żmigród
|
Prochowiczanka Prochowice
|
5:0
|
KS Łomnica
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
7:3
|
Górnik Złotoryja
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
4:0
|
KS Piast Nowa Ruda
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
3:1
|
BKS Bolesławiec
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
1:2
|
Lechia Dzierżoniów
|
LKS Iskra Księginice
|
1:2
|
LKS Barycz Sułów
|
Chrobry II Głogów
|
3:2
|
Łużyce Lubań
|
Miedź II Legnica
|
4:0
|
KP Słowianin Wolibórz
|
KS Piast Nowa Ruda
|
3:2
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
Miedź II Legnica
|
1:1
|
Chrobry II Głogów
|
KP Słowianin Wolibórz
|
3:1
|
Prochowiczanka Prochowice
|
Łużyce Lubań
|
3:1
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
LKS Barycz Sułów
|
9:0
|
KS Łomnica
|
Górnik Złotoryja
|
1:0
|
KS Zenit Międzybórz
|
MKS Piast Żmigród
|
4:1
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
Lechia Dzierżoniów
|
2:3
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
BKS Bolesławiec
|
0:2
|
LKS Iskra Księginice
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
3:3
|
Górnik Złotoryja
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
2:3
|
Łużyce Lubań
|
Chrobry II Głogów
|
1:2
|
KP Słowianin Wolibórz
|
Miedź II Legnica
|
3:0
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
KS Zenit Międzybórz
|
1:0
|
Lechia Dzierżoniów
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
2:0
|
KS Piast Nowa Ruda
|
KS Łomnica
|
3:1
|
BKS Bolesławiec
|
Prochowiczanka Prochowice
|
0:2
|
LKS Barycz Sułów
|
LKS Iskra Księginice
|
2:5
|
MKS Piast Żmigród
|
Górnik Złotoryja
|
0:0
|
LKS Iskra Księginice
|
MKS Piast Żmigród
|
7:0
|
KS Łomnica
|
KS Piast Nowa Ruda
|
0:1
|
KS Zenit Międzybórz
|
Chrobry II Głogów
|
0:2
|
Prochowiczanka Prochowice
|
KP Słowianin Wolibórz
|
1:0
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
Łużyce Lubań
|
2:1
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
BKS Bolesławiec
|
0:6
|
LKS Barycz Sułów
|
Miedź II Legnica
|
4:0
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
Lechia Dzierżoniów
|
4:0
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
1:1
|
KP Słowianin Wolibórz
|
Prochowiczanka Prochowice
|
3:1
|
BKS Bolesławiec
|
KS Zenit Międzybórz
|
0:2
|
Łużyce Lubań
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
0:2
|
Chrobry II Głogów
|
KS Łomnica
|
0:3
|
Górnik Złotoryja
|
LKS Iskra Księginice
|
1:2
|
Lechia Dzierżoniów
|
LKS Barycz Sułów
|
2:0
|
MKS Piast Żmigród
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
2:3
|
KS Piast Nowa Ruda
|
Miedź II Legnica
|
3:3
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
Lechia Dzierżoniów
|
9:0
|
KS Łomnica
|
Miedź II Legnica
|
5:1
|
KS Zenit Międzybórz
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
1:2
|
Prochowiczanka Prochowice
|
KP Słowianin Wolibórz
|
3:0
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
Łużyce Lubań
|
7:0
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
Górnik Złotoryja
|
2:2
|
LKS Barycz Sułów
|
KS Piast Nowa Ruda
|
3:5
|
LKS Iskra Księginice
|
MKS Piast Żmigród
|
7:0
|
BKS Bolesławiec
|
Chrobry II Głogów
|
1:0
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
- : -
|
Miedź II Legnica
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
- : -
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
KS Zenit Międzybórz
|
- : -
|
KP Słowianin Wolibórz
|
LKS Barycz Sułów
|
- : -
|
Lechia Dzierżoniów
|
KS Łomnica
|
- : -
|
KS Piast Nowa Ruda
|
Prochowiczanka Prochowice
|
- : -
|
MKS Piast Żmigród
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
- : -
|
Chrobry II Głogów
|
BKS Bolesławiec
|
- : -
|
Górnik Złotoryja
|
LKS Iskra Księginice
|
- : -
|
Łużyce Lubań
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
- : -
|
Prochowiczanka Prochowice
|
Chrobry II Głogów
|
- : -
|
KS Zenit Międzybórz
|
Miedź II Legnica
|
- : -
|
LKS Iskra Księginice
|
KP Słowianin Wolibórz
|
- : -
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
Łużyce Lubań
|
- : -
|
KS Łomnica
|
Górnik Złotoryja
|
- : -
|
MKS Piast Żmigród
|
KS Piast Nowa Ruda
|
- : -
|
LKS Barycz Sułów
|
Lechia Dzierżoniów
|
- : -
|
BKS Bolesławiec
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
- : -
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
- : -
|
Chrobry II Głogów
|
KS Zenit Międzybórz
|
- : -
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
LKS Barycz Sułów
|
- : -
|
Łużyce Lubań
|
KS Łomnica
|
- : -
|
Miedź II Legnica
|
Prochowiczanka Prochowice
|
- : -
|
Górnik Złotoryja
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
- : -
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
MKS Piast Żmigród
|
- : -
|
Lechia Dzierżoniów
|
BKS Bolesławiec
|
- : -
|
KS Piast Nowa Ruda
|
LKS Iskra Księginice
|
- : -
|
KP Słowianin Wolibórz
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|
- : -
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
- : -
|
KS Zenit Międzybórz
|
Chrobry II Głogów
|
- : -
|
LKS Iskra Księginice
|
Miedź II Legnica
|
- : -
|
LKS Barycz Sułów
|
KP Słowianin Wolibórz
|
- : -
|
KS Łomnica
|
Łużyce Lubań
|
- : -
|
BKS Bolesławiec
|
Górnik Złotoryja
|
- : -
|
Lechia Dzierżoniów
|
KS Piast Nowa Ruda
|
- : -
|
MKS Piast Żmigród
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
- : -
|
Prochowiczanka Prochowice
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
|
- : -
|
IgnerHome Polonia Stal Świdnica
|
KS Zenit Międzybórz
|
- : -
|
MGKS Moto - Jelcz Oława
|
LKS Barycz Sułów
|
- : -
|
KP Słowianin Wolibórz
|
KS Piast Nowa Ruda
|
- : -
|
Górnik Złotoryja
|
KS Łomnica
|
- : -
|
Chrobry II Głogów
|
Prochowiczanka Prochowice
|
- : -
|
Lechia Dzierżoniów
|
MKS Piast Żmigród
|
- : -
|
Łużyce Lubań
|
BKS Bolesławiec
|
- : -
|
Miedź II Legnica
|
LKS Iskra Księginice
|
- : -
|
MLKS Polonia Środa Śląska
|