Prace Stadionowe

Wraz z rozpoczęciem okresu przygotowawczego ruszyły prace remontowe na stadionie w Woliborzu. Domek klubowy dzięki zaangażowaniu wielu ludzi przechodzi prawdziwą metamorfozę,. Nasi zawodnicy złapali za narzędzi i pokazali, że trudna praca nie jest im obca. Najcięższą prace na swoje barki wziął sołtys wsi i prezes Słowianina Pan Wojtek, którego praktycznie codziennie można spotkać na terenie obiektu. Przy pomocy wielu mieszkańców wsi zawodnicy będą mogli się cieszyć takimi wygodami jak: bieżąca woda, odnowione szatnie, toaleta czy nowo zaprojekowane drogi dojazdowe. Nasz hojny sponsor nie zapomniał również o wiernych kibiciach Słowianina, bo to przecież dla nich zawodnicy zostawiają serce na boisku i zainwestował w nową trybunę. Na takim szczeblu rozgrywkowym niewielka liczba zespołów może pochwalić się taki zapleczem, na naszą korzyść również działa fakt, iż klub z Woliborza został reaktywowany całkiem nie dawno. Tak więc zmiana jest ogromna z zaniedbanego i opustoszałego boisko powstało miejsce przyciągające uwagę. Sama murawa została poddana wielu zabiegom poprawiającą jej kondycje i efekty są ogromne. Mówią, że „diabeł tkwi w szczegółach” wiec detale typu ogrodzenie, piłko łapacze, ławki też robią swoje i nadają uroku. Jak widać każdy awans napędza rozwój i przyciąga ludzi, miejmy nadzieję, że ten rozwój zatrzyma się jak najpóźniej a nasz klub będzie piął się coraz wyżej.